Konuşan Ginger

Konuşan Ginger

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.6.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu52 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (52 MB) iOS indir Android indir APK indir

Konuşan Ginger APK Android Konuşan Kedi Oyunu

Konuşan Ginger APK indir, Konuşan Ginger android konuşan kedi ginder oyununda kediyi yıkama, oynama, sevme, tuvalet eğitimi verme ve kediyi doyurma oyunudur.

Konuşan Ginger, kedi temasının işlendiği başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Bir oyun uygulaması olsa da hayvan sevgisi ve bakımını içermesi özellikle çocuklar açısından çok büyük önem taşımaktadır. Çocuklar kadar yetişkinlerin de severek oynadığı Konuşan kedi oyunu Ginger gelişmiş grafikleri ile ilk çıkan versiyonlardan çok farklıdır. Görüntüsü daha HD, grafikleri çok daha renklidir. Ayrıca ses efektleri ve genel konu olarak biraz daha gelişmiş olduğu dikkat çekmektedir.

Konuşan Ginger APK uygulaması, bakıma ihtiyacı olan Ginger’ı ele almaktadır. Yıkama, doyurma, oynama, sevme, tuvalet eğitimi verme gibi birçok detaya sahiptir. Bu açıdan canınız sıkılmadan Ginger’a bakabilirsiniz.

Konuşan Ginger İndir

Talking (Konuşan) Ginger indirmek istediğiniz zaman android işletimli cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bununla beraber tercih ederseniz tabletlerinizde de bu oyunu sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz.

Talkign Ginger olarak bilinen uygulamanın tamamıyla ücretsiz şekilde indirilmesi çok büyük bir avantajdır. Bu açıdan iyi değerlendirmek, oynarken tadını çıkarmak ve Konuşan Ginger apk ile arkadaşlık kurmak size de çok iyi gelecektir. Sizinle sohbet eden, sesinizi tekrar ederek eğlencenize ortak olan Ginger kesinlikle sevilmeye değer bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • TRT Çocuk Mobil indir TRT Çocuk Mobil indir
    TürkçeÜcretsiz
  • Meowtime Meowtime
    İngilizceÜcretsiz91 MB