Kill Shot

Kill Shot

Versiyon/Sürüm3.7.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Kill Shot Android Apk Keskin Nişancı Simülasyonu Oyunu

Kill Shot Apk indir, Android FPS oyunları arasında yer alan Kill Shot oyunu simülasyon tarzında bir keskin nişancı sniper atıcılık oyunudur.

Kill Shot apk, FPS oyunları arasında ses getiren ve birçok oyuncu kitlesine sahip olan başarılı uygulamalar arasında yer almaktadır. Keskin nişancı oyunlarında başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız Kill Shot Android apk indirdikten sonra da kendinizi test etmelisiniz. Benzerlerinden daha zor olmasıyla tanınan bu oyunun kendi içerisinde kurgusu ve başarılı bir teması var. Dolayısıyla bu temaya uygun davranmalı, size verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirmelisiniz. Bu sayede seviye atlama ve başarılı bir asker olabilirsiniz.

Kill Shot Apk İndir

Kill Shot oynamak istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonunuza ya da tabletinize oyunu indirebilirsiniz. Mobil uygulama mağazanızda rahatlıkla bulabileceğiniz oyun birkaç dakika içerisinde inecek ve sonrasında hemen başlayacaktır.

Keskin nişancı oyununda bir özel hareket askeri olarak yer aldığınız oyun içerisinde dikkat etmeniz gereken ipuçları vardır. Takip ederek hedeflerinizi bulmanız ve keskin nişancı olarak her birini hatasız şekilde vurmanız istenmektedir. İlerleyen her bölümde biraz daha zor olan oyun her adımda size daha iyi silahlar kazandırmaktadır. Kill Shot apk bir oyun uygulaması olarak çok heyecanlı ve keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB
  • Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör
    Türkçe3d_v3.152.7 MB