Kelime Savaşı

Kelime Savaşı

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (17.8 MB) Android indir

Android Kelime Savaş Oyunu

Kelime Savaşı indir, mobil bulmacalardan keyif alanlar için geliştirilmiş olan en keyifli android bilgi oyunudur. Kelime oyunları kategorisine göz gezdirdiğiniz zaman inanmayacağınız kadar çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar çok alternatif varken hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız Kelime Savaşı android uygulamasına şans vermelisiniz.

Profesyonel bir oyun uygulaması olarak bilinen Kelime Savaşı kendini tekrar etmeyen, sizi sıkmayan bir yapıya sahiptir. Herhangi bir zorlanma söz konusu olmadan indirebileceğiniz bu uygulamada keyifle vakit geçirebilir, bulmaca çözmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kelime Savaşı İndir

Kelime Savaşı uygulaması android işletim sistemine sahip cep telefonlarına ve tabletlere indirilebilmektedir. Cep telefonunuzda kelime oyunu oynamayı seviyorsanız bu oyun da beğenebileceğiniz tarzda olacaktır. Bunun için birkaç dakikanızı ayırıp uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulama hızla indikten sonra aç diyerek ilk seviyeden başlayabilirsiniz.

İlk seviye her ne kadar kolay gibi görünse de ilerleyen bölümlerde kelimeler daha da zorlaşacak ve oyunda başarılı olmak biraz daha zaman alacaktır. Kelime Savaşı indirdikten sonra canınız sıkılmadan vakit geçirebildiğinizi, kelime dağarcığınızın ise ciddi anlamda genişlediğini görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • CodyCross Çapraz Bulmaca CodyCross Çapraz Bulmaca
    TürkçeÜcretsiz89.6 MB
  • Puzzle Go Puzzle Go
    İngilizceÜcretsiz29,3 MB