Kelime Gezmece

Kelime Gezmece

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 3,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu74M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (74M) iOS indir Android indir

Kelime Gezmece Android Kelime Bulmaca Oyunu

Kelime Gezmece indir, mobilde internetsiz oynayabileceğiniz kelime bulmaca oyunu İstanbul, Moskova, köprü, Kyoto, taksi, istiklal gibi Android sözcük bulmaca oyunudur.

Android platformlara ücretsiz indirip internetsiz oynayabileceğiniz Türkçe kelime bulmaca oyunudur. Şimdiye kadar oynadığınız kelime avı ve sözcük bulmaca oyunları arasında en zevklisi kelime gezmece oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Kelime Gezmece oyununda kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapacağınız bir bulmaca oyunudur. Harika müzikler eşliğinde eğlence dolu bir kelime gezmece oyunudur. Kelime ve sözcük bulmaca oyunu içerisinde kelime avı, kelime bulmaca oyunları, görselleri, müzikleri ve oynanışıyla vazgeçemeyeceğiniz bir mobil bulmaca oyunu olabileceğiniz tahmin ediyorum.

Oyunda kelimeleri bulurken dünyanın dört bir yanını geziyor ve yeni yerler keşfediyorsunuz. Oyun bölümlerden oluşuyor ve kimseyle yarışmak zorunda kalmıyorsunuz. Süre, hamle ve can gibi oyun zevkini kaçıran hiçbirşey bulunmuyor. Tek başınıza keyifle oynayacağınız Kelime Gezmece Android oyunu 100’lerce bölümden oluşuyor. Bölümlerde tek yapmanız gerekn şey harflerle bulmacayı doldurmak.

Bulduğunuz kelimelerle çapraz ve yatay olarak tabloya otomatik olarak yerleştiriyorsunuz. İlk başlarda Kelime Gezmece oyunu kolay kelimeler ve kısa tablolarla karşınıza çıkıyor. Seviye atladıkça oyunun zorluk seviyesi mükemmelliğe doğru akın ediyor. Çok zorlanacağınızı düşündükleri için ilerleyen bölümlerde karşınıza ipuçları, Kelime Gezmece cevapları koyulduğunu belirtebilirim.

    Benzer Programlar

  • Frozen Flowers Frozen Flowers
    İngilizceÜcretsiz189.5 MB
  • Zumbla Classic Zumbla Classic
    İngilizceÜcretsiz45M