Jungle Marble Blast

Jungle Marble Blast

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu24.0
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (24.0) Android indir

Jungle Marble Blast Kurbağa Tünel Hedefli Top Vurma Oyunu

Jungle Marble Blast indir, Tünele girmeden topları eşleştirip vurma android oyunudur. Beceri oyunu kategorisinin en sevilenlerinden Jungle Marble Blast’ı milyonlarca indirmiş ve oynamıştır. Hala çok sevilerek oynanan ve kullanıcı sayısını her geçen gün artıran Jungle Marble Blast oynamak için mobil cihazlarınıza oyunu indirebilirsiniz. Jungle Marble Blast, Android işletim sistemli cihazlarda indirilip oynanabilmektedir. Mısır mitolojisi üzerine tasarlanan oyun bağımlılık yapan türdendir. Jungle Marble Blast hileyle de oynanabilir ama oyunu daha keyifli oynamak isterseniz olduğu gibi oynamayı tercih etmelisiniz.

Jungle Marble Blast Özellikleri Nelerdir?

Mermer şeklindeki öğeleri temizleyerek en yüksek puanı almayı hedefleyeceğiniz oyunda Combos’a ulaşarak son hedefi de yerine getirebilirsiniz. Oyunda öğeleri patlatmak ve yok etmek için çeşitli güçlü öğeler kullanabilir; meteor yağmuru yapabilirsiniz. Oyunda 21 farklı sahne üzerinde oynayabilme şansına sahipsiniz. Jungle Marble Blast şuan için 400’ün üzerinde seviye sunmaktadır ama oyun geliştirmelerle seviyeleri artırılacaktır. Oyundaki görsel ve ses kalitesi dikkate değerdir. Basit oynanışıyla çok sevilen, kullanıcı dostu arayüzüyle herkese hitap eden Jungle Marble Blast uygulamasını ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz. Oyun çeşitli uygulama içi satın almalar da içermektedir.

Jungle Marble Blast Nasıl İndirilir?

Jungle Marble Blast indirmek için Android işletim sistemli cihazınızın sürümünün 4.1 ve üzeri olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sürüm altındaki cihazlarda uyumsuzluk nedeniyle indir butonunu göremezsiniz. Jungle Marble Blast indirmek için Play Store uygulamasını ziyaret etmelisiniz.

    Benzer Programlar

  • Sandwich Sandwich
    İngilizceÜcretsiz14 MB
  • Pepper Panic Saga Apk indir Pepper Panic Saga Apk indir
    TürkçeÜcretsiz53.2 MB