Juicy World

Juicy World

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64M) iOS indir Android indir

Juicy World Android Şeker Eşleştirme Oyunu

Juicy World indir, mobil platformlarda bağımlılık yapan ve oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çeken Android şeker patlatma oyunudur.

Juicy World Android oyununu çok beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkan Android şeker patlatma oyunudur. Aynı renge sahip olan 3 şekeri birbiriyle eşleştirme yaparak ilerleyebileceğiniz oyunda zorlu bölümler yer almaktadır.

Juicy World oyununda bloklarda bulunan reknli ve bol animasyonların olacağı şekerleri patlatarak bir sonraki bölüme geçmeye çalışıyorsunuz. Sevimli karakterlerin yer aldığı oyunda çocuklar için eşsiz bir bulmaca oyunu deneyimi sunmaktadır. Basit bir oynanışa sahip olsada zorlu bölümleriyle oyuncuları zorlamaktadır.

Dünyanın dört bir yanından katılan oyunculara meydan okuyabileceğiniz Juicy World oyununda Judy, Bellody ve çetenin meyvelerini patlatmasına yardımcı olmak için tüm becerilerinizi kullanıyorsunuz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyarak rekabet içerisinde olacağınız şeker patlatma oyununda blokların patlatın, harika güç kaynakları ve güçlendirmeleri kullanarak karmaşık bulmacaları çözmeye çalışın.

    Benzer Programlar

  • Plumber 3 Plumber 3
    İngilizceÜcretsiz35 MB
  • Kelime Sörfü Kelime Sörfü
    TürkçeÜcretsiz72 MB