Jetpack Joyride

Jetpack Joyride

Versiyon/Sürüm1.20.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53,3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Jetpack Joyride Android Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

Jetpack Joyride Apk indir, Android mobil cihazlara ücretsiz indirip Fruit Ninja tarafından geliştirilen Jetpack Joyride bir sonsuz koşu oyunudur.

Jetpack Joyride apk, Fruit Ninja yapımcıları tarafından hazırlanan oldukça eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı oyunlardan bir tanesidir. Jet motorlarının yapım merkezinde çalışan ana karakterin hikâyesini konu alan oyun uygulaması, sonsuz koşu oyunu uygulamalarından bir tanesidir. Daha önce sonsuz koşu oyunlarından herhangi birini oynayıp beğendiyseniz bu uygulama ile çok daha keyifli sonuç alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Eğlenceli çizimleri, renkli grafikleri ve karakterleri ile Jetpack Joyride Android apk her zaman keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle sıkıldığınız anlarda cep telefonunuzda oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız bu oyunla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Jetpack Joyride Apk İndir

Jetpack Joyride Android apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Jetpack Joyride Apk‘si cep telefonuna inecek olan oyun birkaç dakika içerisinde inmekte ve hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz bu oyunda aradığınız heyecanı bulabilirsiniz. Üstelik ne cep telefonunuzda ne tabletinizde çok da fazla yer kaplamayacaktır. Bununla beraber şarj konusunda oyun uygulamasının enerji tüketiminin biraz fazla olduğunu söylemek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya
    TürkçeÜcretsiz123.5 MB
  • GFX Tool for PUBG GFX Tool for PUBG
    TürkçeÜcretsiz2.4 MB