JetDuck

JetDuck

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49M
ÜreticiOIO GAMES
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49M) iOS indir Android indir

JetDuck Online ve Offline Android Aksiyon Oyunu

JetDuck indir, mobilde yeni nesil çizgi filmlerin etkileyici grafikleri, hoş animasyonlarıyla bağımlılık yaratan online ve offline (internetsiz) oynanabilen Android oyundur.

Sonsuz eğlence sunan oyun bizlere yeni nesil çizgi filmlerin etkileyici grafikleriyle bağımlılık yapabilen ve internetsiz oynama seçeneğiyle karşımıza çıkan bir mobil oyundur. Online aksiyon oyununda ayrıca offline modu seçeneğiyle rahatça oynayabileceğiniz arcade aksiyon oyunudur.

JetDuck oyununu indirmesi ve oynaması ücretsizdir. Aksiyon oyununda yeni nesil grafikler, hoş animasyonlar, mizah, sürükleyici oynanış ve sonsuz eğlenceyi JetDuck oyununda bulabilirsiniz. Her yaştan kesimini oynayabileceği Android oyununu durakta, otobüste, işyerinde, metroda, evde ve her zaman her yerde keyifle oynayacağınız oyunda sırtına roket takmış çılgın bir ördeğin yerine geçiyorsunuz.

Çılgınca uçan ördeğin hayatı ve onu yönlendirmek tamamen sizi ellerinizdedir. JetDuck Android oyununda ördekle ilerlerken yol boyunca karşınıza çıkan tüm engelleri reflekslerinizi en iyi şekilde kullanarak engelleri atlamanız gerekiyor. Oyun içerisinde sağlı sollu çitler, ne zaman çıkacakları belli olmayan boks eldivenleri, testereler, dinamitler, uçaklar, ve daha saymakla bitiremeceğim tuzaklar bulunuyor. Üstelik bunlr yetmezmiş gibi boss’u atlamanız ve uçarken karşınıza çıkan altınlarıda toplamanız gerekiyor. Toplayacağınız altınlar JetDuck’ın daha hızlı uçmanızı, manevra kabiliyetini ve diğer JetDuck’lerin kildini açmanızı sağlıyor. Yükseltme seçeneklerini kullanabilmek için altına ihtiyacınız olacaktır.

Türk yapımcılarının geliştirdiği konsol kalitesinde olan mobil aksiyon oyununu Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. JetDuck oyununu çok iyi oynayanlar Dünya sıralaması listesinde yerini alıyor. Uçma oyunlarını seviyorsanız ve reflekslerinize güveniyorsanız en iyi online Android aksiyon oyunu olduğunu söyleyebilirim.

19 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mad Zombies Mad Zombies
  İngilizceÜcretsiz63 MB
 • Pocket Troops Pocket Troops
  İngilizceÜcretsiz34M
 • RunAway RunAway
  İngilizceÜcretsiz36M
 • Swing Star Swing Star
  İngilizceÜcretsiz73M
 • JetDuck HAKKINDA YORUM YAZIN