Jade Dynasty Mobile

Jade Dynasty Mobile

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.99.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu49M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49M) iOS indir Android indir

Jade Dynasty Mobile Android iOS MMORPG Oyunu

Jade Dynasty Mobile indir, mobilde çok oyunculu çevirimiçi oynayabileceğiniz rol yapma oyunu Çin’in eski bir tarihini anlatan Android MMORPG oyunudur.

Android ve iPhone iOS için Perfect Worlid tarafından geliştirilen 101XP tarafından mobil platforma uyarlanan çok oyunculu bir rol yapma oyunudur. Çevirimiçi MMORPG oyununda 6 farklı insan ırkı ölümsüzlüğü ele geçirmek için savaşıyor.

Jade Dynasty Mobile oyunu antik Çine dayalı bir dünyada geçiyor. Etkileyici animasyonları ve kaliteli grafiklere sahip bir MMORPG oyunudur. Grafikleri ve etkileyici ara sahnelerle oyuncuyu ekran başına kilitleyen çok oyunculu rol yapma oyunudur.

RPG oyununda belirli bir harita üzerinde kısıtlı kalmıyor ve sürekli yeni yerler keşfediyorsunuz. İstediğiniz yere uçmanın da serbest olduğu oyunda Jade Dynasty dünyasının uçsuz bucaksız yerlerini keşfediyorsunuz. Arkaşlarınızla birlikte online oynarak gökyüzünün yeni hakimi olabilirsiniz.

Oyunda 4 sınıf bulunuyor. Asil Jadeon büyücüleri, korkusuz Lupin savaşçıları, Syksong şifacıları ve kurnaz Vim kılıç ustaları gibi savaşçılar bulunuyor. Jade Dynasty Mobile oyununda karakter seçimini yaptıktan sonra klanlara katılarak savaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M