igtv instagram

igtv instagram

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.50
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.50 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14.50 MB) iOS indir

instagram Uzun Video Yükleme Uygulaması

igtv instagram iphone indir, uzun video yükleme uygulamasıdır. ınstagramda en çok şikâyet edilen video süresine karşı tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Hem video sürenizi uzatmanızı sağlayan hem de binlerce kişiye ulaşmanızı mümkün kılan kapsamlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

İphone video hazırlama uygulaması temel olarak süre sıkıntısını çözmeyi hedeflemektedir. İzlemek istediğiniz tüm videoları yatay ve dikey olarak tasarlayabilir, ınstagram üzerinden paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Bir instagram video hazırlama uygulaması olarak 2 farklı yöntemi bulunan IGTV iphone uygulamasında; kişisel hesaplar için 10 dakika, şirketler içinse 1 saate kadar video hazırlama düzeni bulunmaktadır.

IGTV Özellikleri

IGTV instagram, ınstagram için kaliteli video paylaşma şansı sunmaktadır. Yanlarda siyah şeritler olmadan, tam ekran video izlemeyi tercih ediyorsanız bu uygulamayı cihazınızda bulundurmalısınız.

İos işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilen bu uygulama bilhassa cep telefonlarında değerlendirilmektedir. Bununla beraber ios işletimli iPad tabletlerde de kullanılabilmesi mümkündür. Herhangi bir ücret talebi söz konusu olmadan bu uygulama sayesinde ücretsizce istediğiniz videoyu oluşturabilir, dilediğiniz arkadaşınızın video akışını takip edebilirsiniz. Bu açıdan binlerce kişi tarafından indirildiğini söylemek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Facebook Creator iphone Facebook Creator iphone
    ingilizce
  • Snapchat iphone Snapchat iphone
    TürkçeÜcretsiz151.00 MB