idle Skies

idle Skies

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52M) iOS indir Android indir

Idle Skies Android Simülasyon Oyunu

idle Skies indir, mobil hava araçları ve uçak sürmeyi seviyorsanız havayolu şirketinizi kurarak uçak geliştirebileceğiniz Android uçak simülasyonu oyunudur.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan idle Skies oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Eğer uçaklara meraklıysanız bu oyun tam da size göre diyebilirim. Kendi havayolunuzu kurarak uçakların geçmişten bugüne kadar gelişme süreçlerine tanıklı edebileceğiniz çok eğlenceli bir Android simülasyon oyunudur.

idle Skies oyunu basit kontrolleriyle kolay bir oynanış stili mevcuttur. Farklı uçak modellerinin yer aldığı oyunda uçakları havalandırarak yolcu taşımacılığı ve sizlere verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Çok kaliteli mekaniklere sahip olan mobil simülasyon oyununda bizleri 10 farklı dil seçeneği bekliyor olacak. Ayrıca grafik açıları ile 1470’li yıllardan başlayacak olan yapımda oyuncular uçakları diledikleri gibi geliştirebilecekler.

Tatmin edici görüntü efektleri, gölge ve ışık sistemi bakımında oldukça iyi bir görünüm sergileyen idle Skies Android oyunudur. 3D uçak similasyonu oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Farming Simulator 14 Farming Simulator 14
    TürkçeÜcretsiz44.3 MB
  • Clean Road Clean Road
    İngilizceÜcretsiz99M