idle Skies

idle Skies

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52M
ÜreticiCrimson Pine Games
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52M) iOS indir Android indir

Idle Skies Android Simülasyon Oyunu

idle Skies indir, mobil hava araçları ve uçak sürmeyi seviyorsanız havayolu şirketinizi kurarak uçak geliştirebileceğiniz Android uçak simülasyonu oyunudur.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan idle Skies oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Eğer uçaklara meraklıysanız bu oyun tam da size göre diyebilirim. Kendi havayolunuzu kurarak uçakların geçmişten bugüne kadar gelişme süreçlerine tanıklı edebileceğiniz çok eğlenceli bir Android simülasyon oyunudur.

idle Skies oyunu basit kontrolleriyle kolay bir oynanış stili mevcuttur. Farklı uçak modellerinin yer aldığı oyunda uçakları havalandırarak yolcu taşımacılığı ve sizlere verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Çok kaliteli mekaniklere sahip olan mobil simülasyon oyununda bizleri 10 farklı dil seçeneği bekliyor olacak. Ayrıca grafik açıları ile 1470’li yıllardan başlayacak olan yapımda oyuncular uçakları diledikleri gibi geliştirebilecekler.

Tatmin edici görüntü efektleri, gölge ve ışık sistemi bakımında oldukça iyi bir görünüm sergileyen idle Skies Android oyunudur. 3D uçak similasyonu oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

14 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pocket Build indir Pocket Build indir
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Township Township
  İngilizceÜcretsiz218.8 MB
 • Sun City Sun City
  İngilizceÜcretsiz54M
 • Zoo Rescue Zoo Rescue
  İngilizceÜcretsiz281.9 MB
 • idle Skies HAKKINDA YORUM YAZIN