Idle Landmarks

Idle Landmarks

Versiyon/Sürüm1.1.9
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu72M
ÜreticiZPLAY Games
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Idle Landmarks Tarihi Mekanlar inşa Etme Oyunu

Idle Landmarks APK indir, tarihi mimari binaları inşa ettiğiniz Idle Landmarks Android oyununda binalara tuğlaları birleştirerek yükseltmeye çalıştığınız simülasyon oyunudur.

Idle Landmarks simülasyon oyununda dünyada ünlü görülecek yerleri inşa edip parçaları birleştirin ve ikonik mimari binaları tuğlaları birleştirerek oluşturmaya çalışın. Idle Landmarks oyununda amaç ünlü görülecek yerleri inşa etmek olurken, inşa etme hızı, işçi ve kazanç ile ilerlemektesiniz. Bu 3 unsur önemli olurken, daha iyi olması için bu üçüne yatırım yaparak daha hızlı kâr elde edebilir ve hızlı binalar inşa edebilirsiniz.

Idle Landmarks APK indir

Oyun içerisinde satın alımlar ile daha kolay ve hızlı ilerleyebilir, reklamları da izleyerek ekstra gelir elde etmeniz mümkün. Idle Landmarks APK işçi sayısı ne kadar artarsa o kadar hızlı binaları bitirmenizi sağlamaktadır. Idle Landmarks Android APK indirip Android uyumlu cihazlarda ücretsiz bir şekilde marketlerden indirebilirsiniz. Android 6.0 ve üzeri uyumlu cihazlarda çalıştırabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Bus Simulator 2015 Bus Simulator 2015
    TürkçeÜcretsiz307.4 MB
  • Idle Landmarks HAKKINDA YORUM YAZIN