Idle Gun Tycoon

Idle Gun Tycoon

Versiyon/Sürüm1.3.8.1001
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.7 MB
ÜreticiMachbird Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Idle Gun Tycoon Android Hedef Vurma Oyunu

Idle Gun Tycoon APK indir, gerçekci atış poliganı oyunu Idle Gun Tycoon APK indirip gerçek silahlar üretip piyasaya sürdüğünüz bir Android simülasyon oyunudur.

Idle Gun Tycoon (APK), yüksek seviyeli gerçek silahların bulunduğu Android simülasyon oyununda 50’den fazla ateşli silah türü mevcuttur. Dijital ve fiziksel çizgiyi bulanıklaştırıp ikisi arasında bir etkileşim kurarak ilerleyebileceğiniz gerçek dünya deneyimi sunuyor.

Android simülasyon oyunu olan Idle Gun Tycoon Android oyunu içerisinde gerçek silahlar üretip piyasaya sürüyorsunuz. Eşsiz bir deneyim sunan simülasyon oyunu bir o kadar zevkli olmasına nazaran silah almak için aynı silah türlerini birleştiriyorsunuz. Daha güçlü silahlar almak için altın gelirinizi artırıyor ve paranızı daha akıllıca silah yarıtımlarına yatırıyorsunuz.

Idle Gun Tycoon APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bir diğer unsu ise nişan alma ve ateş etmektir. Atış poliganı oyununda karşınızdaki hedefi parçalayarak yüksek puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Stone Miner Stone Miner
    İngilizceÜcretsiz199M
  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Idle Gun Tycoon HAKKINDA YORUM YAZIN