İdealo

İdealo

Versiyon/Sürüm
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz

İdealo indir, idealo internet üzerinden yabancı site üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz kapsamlı android uygulamalardan biridir. idealo alışveriş yapma konusunda sıkıntı yaşıyor, indirimlerden haberdar olamıyorsanız İdealo uygulaması sayesinde tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Android uygulamalar arasında pek çok seçeneği bulunuyor olsa da en kaliteli hizmetin İdealo tarafından verildiği söylenebilir.

İdealo Özellikler

İdealo alışveriş uygulaması dünya genelinde 30’u aşkın ülkede yer alan indirimlerden haberdar olmanızı sağlar. Uluslararası platformda alışveriş yaparken yüksek fiyatlar ödemenizi engeller. Dilediğiniz zaman indirimleri takip edip alışveriş yapmanızı kolaylaştırır.

Birçok markayı bünyesinde buluşturan uygulama birkaç dakika içinde aradığınız ürünü bulmanızı sağlar. idealo alışveriş uygulaması Geniş kapsamlı arama çubuğuna marka ya da ürün yazdığınızda indirimli fiyatlarını, markalar arası kıyaslamayı yapmanıza yardımcı olur.

İdealo İndir

Bir alışveriş uygulaması olarak çok basit kullanıma sahip olan İdealo birkaç dakikada indirilebilir. Uygulamayı cep telefonunuzun uygulama marketinden kolayca bulabilirsiniz. Aç dedikten hemen sonra açar arkasından kendi bilgilerinizi girerek kayıt işlemini tamamlarsınız. Mail adresinizden aktive ettikten sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53