Hustle Castle

Hustle Castle

Versiyon/Sürüm1.43.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu142M
ÜreticiMy.com B.V.
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi8 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Hustle Castle – Kale ve Klan Krallığında Orta Çağ Oyunu

Hustle Castle – Kale ve Klan APK indir, gerçek bir ortaçağ kalesinin lordu olduğunuz Hustle Castle Android oyununda kaleni kurup yükseltiyor ve rakiplerinize meydan okuyorsunuz.

Hustle Castle – Kale ve Klan, strateji oyunlarından keyif alanlara hitap eder. Oyun uygulaması, benzerlerinden çok daha renkli bir forma sahip olduğu için tercih edilir. İçeriğine bakıldığında sade, basit bir arayüzü vardır. Büyük küçük herkesin kısa süre içinde öğrenebileceği stratejilerle keyifli zaman geçirebilmesi mümkündür.

Hustle Castle – Kale ve Klan, android uygulamalar arasından sıyrılmayı başarmış oyunlardandır. Teması, grafikleri, müzikleri ile oynayanları kendine bağlamayı sağlamıştır.

Hustle Castle – Kale ve Klan Oyunu Özellikler

Hustle Castle APK indir, 10 milyon indirmeyi geçen, sevilen uygulamalardandır. Hustle Castle Orta Çağ temalı olan uygulamada, dönemin lordu ve efendisi olarak yeni bir kale inşa etmeniz gerekir. Hem kusursuz bir kale inşa etmeniz hem de başarılı bir savaş stratejisi geliştirmeniz önemlidir. Her ikisini de istenildiği gibi yaparsanız oyunun en iyilerinden biri olabilirsiniz.

Hustle Castle Android APK indir

Hustle Castle – Kale ve Klan oynarken kendi kalenizi savunmanız ve kendi ürettiğiniz silahlarınızı kullanmanız gerekir. Doğru hamleleri yaparak komuta etmeniz ve savaşı kazanmanız istenir. RPG rol oyununda tombul savaşçıların ve farklı savaşçıl karakterlerin yer aldığı Hustle Castle APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip ortaçağ kalesi oyununu oynayabilirsiniz. Klan ve kalelerin dolu olduğu rol oyunudur.

Cep telefonları ve tabletlerde kolaylıkla oynanan oyun android işletimli cihazlarda keyifle oynanabilir.

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Epic Summoners 2 Epic Summoners 2
    İngilizceÜcretsiz150M
  • Tales of Edeland Tales of Edeland
    İngilizceÜcretsiz224 MB
  • Hustle Castle HAKKINDA YORUM YAZIN