Hornet

Hornet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Hornet Erkeklere Özel Arkadaşlık Uygulaması

Hornet indir, eşcinsel erkekler için özel olarak tasarlanmış sosyal ağ uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilen hornet uygulama Dünya çapında büyük bir etki yaratmaktadır.

Temel olarak arkadaş edinme, çevre genişletme temeline oturtulan Hornet kalabalık bir üye kapasitesine sahiptir. Mobil android cihazınıza indirdikten hemen sonra kullanabileceğiniz bu uygulamayı birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.

Eşcinsellere ve biseksüellere özel olarak geliştirilen sosyal ağ uygulaması tercihleri bu yönde olan kişiler için önerilen uygulamalar arasında sayılmaktadır.

Hornet Nedir?

Hornet, erkek eşcinsel kişiler için sosyal ağ android uygulaması şeklinde tanımlanabilmektedir. Yeni arkadaşlar bulmayı hedefleyen kişiler için tavsiye edilen uygulama bulunduğunuz konum merkezlidir.

Nerede yer alırsanız çevrenizde uygulamayı kullanan kişileri oradan tespit edebilirsiniz. Size yakın olan kişileri bulup size bildirim gönderen uygulama bu sayede mahallenizde, şehrinizde yaşayan kullanıcıları tespit etmenizi kolaylaştırmaktadır.

Hornet Özellikleri

Ücretsiz şekilde indirilip kullanılmaya başlanan Hornet uygulaması, 18 yaşından büyük olmayı gerektirmektedir. Yaş sorununu aştıktan sonra dünyanın herhangi bir noktasından başka biri ile iletişim kurmanızı mümkün kılmaktadır. Sınırsız erişim fırsatı bulunan uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Karşınızdaki kişinin profiline giderek tüm özelliklerini görebilmeniz, sağlık durumu, iş hayatı ve belirttiği kişisel özellikleri hakkında fikir edinebilmeniz mümkündür. Siz de kendiniz için profil oluşturabilmekte, uygulamanın sizden istediği noktaları doldurmaktasınız. Sonrasında karşınızdaki kişiyle iletişime geçmeniz çok daha kolay olmaktadır.

 

  Benzer Programlar

 • Twitter Apk Twitter Apk
  TürkçeÜcretsiz30.1 MB
 • LinkedIn Android LinkedIn Android
  ingilizceÜcretsiz6.70 MB
 • Hornet HAKKINDA YORUM YAZIN  Hornet Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Denis dedi ki:

   Thanks so much for the post.Really thank you! Great.