Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Hill Climb Engebeli Arazide Araba Oyunu

Hill Climb Racing indir, Android iphone mobil arazi araba oyunu, mobil oyun severler arasında en çok oynanan arazide araç sürme yarış oyun uygulamasıdır. Hill Climb Racing oyun severlerini oldukça eğlendiriyor. İçerik ve grafik donanımıyla devamlı yenilenen yarış oyunu, kalite açısından da pek çok oyunu geride bırakıyor. İOS cihazlar için ücretsiz indirilen uygulama, yaş aralığı bulunmaksızın pek çok kullanıcı tarafından oynanmakta.

Hill Climb Racing Nasıl Oynanır

Oyununu ilk oynamaya başladığınızda dikkatinizi çeken çizimleri olacaktır. Daha çok çizgi filmi anımsatan yarış oyunu, fizik kurallarını alt üst ederek aracın engebeli arazide verdiği mücadeleyi ele alıyor. Farklı ortamlarda ve gezegenlerde yapılan yarış, ilk bakıldığında oldukça kolay görünüyor fakat pek de öyle değil. Arazide araba sürüşü olarak hem aracın kontrolü hem de engeller oldukça zorlayıcı.

Hill Climb Racing Oyunu

Hill Climb Racing oyunu, basamaklı bir oyundur. Kazandığınız puanlara bağlı olarak başladığınız noktadan çok daha uzak mesafeye yol alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz gezegende puan topladıkça başka gezegenleri de açıyor, orada farklı fizik kuralları ve donanımlarıyla oynuyorsunuz.

Hill Climb Racing Android araba yarış oyunu Kullandığınız aracın her detayına yer vermesinin yanında bir de ses efektlerinin güçlü olması oldukça göz doldurucu. Hem çizimdeki rengârenk unsurlar hem de sesteki canlılık, oyunu daha da ilgi çekici kılıyor.

Oyunun temel amacı belli bir noktaya varmak değil. Gidilebilen en uzak yere ulaşmak. Bu sırada elbette puan toplamanız çok önemli. Çünkü toplanan puanlar sayesinde bir sonraki basamağa atlanabiliyor.

    Benzer Programlar

  • Dr. Driving Apk Dr. Driving Apk
    ingilizceÜcretsiz10.2 MB
  • Panchatantra Panchatantra
    İngilizceÜcretsiz59M