Hexonia

Hexonia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53M) iOS indir Android indir

Hexonia Android Strateji Oyunu

Hexonia indir, mobil cihazlarınızda kendi krallığınızı kurup büyüterek arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz harika bir Android online strateji oyunudur.

Hexonia Android oyununu iki farklı mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz harika bir mobil strateji oyunu olarak ön plana çıkmaktadır. Hexonia oyununda köyleri ve şehirleri fethetmek için kendi krallığınızı kurun, güçlendirin ve arkadaşlarınıza meydan okumak için online olarak katılıp savaşın.

Girdiğiniz köyler ve şehirlerde ganimetleri yağmalayarak altınlar kazandığınız eşsiz bir Android strateji oyunudur. Hexonia oyununda ordularınızı geliştirerek rakiplerinize karşı daha güçlü karşı koymalar için çokca şehir ve köy yağmalamanız gerekiyor. Taktiksel bilgi ve becerilerinizin ön plana çıktığı online strateji oyununda bizleri çok farklı bir oyun atmosferinin beklediğini söyleyebilirim.

Hexonia oyununda farklı bölümler ve zorlu seviyelerle karşılaşabileceğiniz oyunda tüm beceri ve yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz. Hem karada hemde denizlerde hüküm sürdüğünüz oyunda renkli görsellerinde bizleri beklediğini söyleyebilirim. Şövalyerlerden savaşçılara kadar bir çok farklı ordu birimlerinin yer aldığı Hexonia oyununda mutlaka ücretsiz indirip oynamaya başlayın.

  Benzer Programlar

 • Champion Strike Champion Strike
  İngilizceÜcretsizCihaza göre
 • Fieldrunners Attack Fieldrunners Attack
  İngilizceÜcretsiz86M
 • Titan Throne Titan Throne
  İngilizceÜcretsiz98M
 • Mobile Royale Mobile Royale
  İngilizceÜcretsiz38M
 • Hexonia HAKKINDA YORUM YAZIN