Hello Stars

Hello Stars

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44M) iOS indir Android indir

Hello Stars Android Bulmaca Çözme Oyunu

Hello Stars indir, mobilde eşsiz bir bulmaca oyunu deneyimi sunan oyunu oynarken karşınıza fizik tabanlı video bulmacalarını çözmeye çalışacağınız Android oyunudur.

Çok beğenerek oynayabileceğiniz düşündüğüm Hello Stars Android oyununda tüm yıldızları topluyor ve bölümleri teker teker geçmeye çalışıyoruz. Ancak bu o kadar kolay olmuyor reflekslerinizi sınayabileceğiniz oyunda bulmacaları çözerek ilerlemeniz gerekiyor.

Hello Stars oyununda bitiş noktasına ulaşabilmek için reflekslerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Oldukça eğleneli oynanışa ve renkli görselleriyle farklı bir oyun atmosferinde yer alıyorsunuz. Farklı bir oyun deneyimi sunan bulmaca oyununda tüm bulmacaları çözmek için farklı yöntemler geliştirmeniz gerekiyor.

Video bulmaca çözme oyununda size verilen kısa süre içerisinde tüm bölümleri ve verilen görevleri tamamlamaya çalışmanız gerekiyor. Hello Stars oyununda yeteneklerinizi sergilerken engellerle dolu platformda mücadele etmeniz gerekiyor. Eğer bu tarz Android bulmaca oyunlarını oynamayı seviyorsanız mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.

  Benzer Programlar

 • Juicy World Juicy World
  İngilizceÜcretsiz64M
 • Chamy Boyama Kitabı Chamy Boyama Kitabı
  TürkçeÜcretsiz31M
 • Kelime Ağacı Oyunu Kelime Ağacı Oyunu
  TürkçeÜcretsiz4,0M
 • Space Puzzle 2 Space Puzzle 2
  İngilizceÜcretsiz22M
 • Hello Stars HAKKINDA YORUM YAZIN