Hammer Jump

Hammer Jump

Versiyon/Sürüm1.5.58
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu85.6 MB
ÜreticiLightneer
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Hammer Jump Android Simülasyon Oyunu

Hammer Jump APK indir, Hazine bulma oyununda daha fazla para kazanıp puan toplamalı olan Hammer Jump Android oyununda hazine ve mücevherlerin sırrını bulduğunuz simülasyon oyunudur.

Hammer Jump (APK), ödüller için hazine koleksiyonlarını tamamlayarak yeni ve harika araçların yanı sıra kazıların kilidini açmaya çalıştığınız bir tür Android simülasyon oyunudur.

Bu simülasyon oyununda Dünya’nın derinliklerinde bulunan hazineleri, mücevherleri ve diğer değerli eşyaları bulmak için kazı yapıyorsunuz. Kazı araçlarınızı daha güçlü ve daha sert bir taş yoluyla yaparak hedefinize daha hızlı ulaşabiliyorsunuz.

Eğlenceli ve basit bir oyun olan Hammer Jump Android oyununda kaliteli grafikler ve sesler eşliğinde oynuyorsunuz. Tüm altınları, nadir bulunan eşyaları ve pırlantaları bularak koleksiyonu tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Hammer Jump APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize indirmek için APK butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Bu sondaj madenciliği ve kazı kazma oyunu olarakda nitelendirebileceğimiz bir Hammer Jump Android mobil simülasyon oyunudur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Stone Miner Stone Miner
    İngilizceÜcretsiz199M
  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Hammer Jump HAKKINDA YORUM YAZIN