Gyro

Gyro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.01
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.40 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.40 MB) Android indir

Android Mobil Bulmaca Oyunu

Gyro indir, bulmaca ve aksiyon mobil oyunudur. Bir çeşit atari oyunu olarak bilinen aynı zamanda modernleşmiş yapısıyla dikkat çeken başarılı bir oyundur. Eski ve sevilen bir oyunu modernize etmek büyük bir risk taşımaktadır ancak Gyro bulmaca oyununun modern şekilde sunulması dahi binlerce kişinin heyecanlanmasını sağlamaktadır.

Oyun uygulamasında, kontrol ettiğiniz yuvarlakta bulunan renklerle dışarıdan alınan renk toplarını eşleştirmeyi amaçlamanız gerekmektedir. Kullanımı son derece basit olan uygulamada yuvarlağı ister ekrana dokunarak ister aşağıdaki çubuk yardımıyla kullanabilirsiniz.

Başlangıçta oldukça basit olan Gyro daha sonra çok zor bölümlerle oyuncuyu zorlamaktadır.

Gyro Özellikleri

Gyro mobil bulmaca oyun uygulaması, keyifli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir oyundur. Bunun yanında günün herhangi bir anında sürükleyici bir oyun oynamak istediğinizde de yanınızda olabilecektir.

Bağımlılık yapan bir niteliğe sahip olan oyun, farklı oyun modlarına da sahiptir. Ayrıca 8 bit ses frekansı ile oyundan tat almanız da oldukça kolaydır. Hem görsel açıdan hem de ses donanımı ile eğlenceli zaman geçirmenizi kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.

Oyunda başarılı olmanız durumunda liderlik sıralamasına girmeniz sağlanmaktadır. Ne kadar başarılı olursanız liste başına o kadar yaklaşırsınız.

 

    Benzer Programlar

  • Train Taxi Train Taxi
    İngilizceÜcretsiz24M
  • Block Puzzle Games Apk Block Puzzle Games Apk
    ingilizceÜcretsiz14.80 MB