Guardian Knights

Guardian Knights

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm0.5.004
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu78 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi9 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (78 MB) iOS indir Android indir APK indir

Guardian Knights Android Online RPG Oyunu

Guardian Knights APK indir, en güçlü gardiyanların bulunduğu Guardian Knights APK Android oyununda takımını kurup oynadığınız çevirimiçi rol oyunudur.

Guardian Knights (APK), çizgi taktik sisteminin kullanıldığı klasik RPG’sini yaşadığınız ve online RPG savaşlarına katıldığınız çevirimiçi rol oyunudur. Karakterinizin yükseltip, birleştirin, yeni beceriler ile birlikte geliştirin ve karakter sinerjik efektleri kullanın.

Çevirimiçi rol yapma oyununda fantezi dünyasının devasa ölçeklerini sinematik senaryo ile deneyimleyip koruyucuların Savaş Arenası’ndaki gücünü kanıtlıyorsunuz. Guardian Knights Android APK oyununda arena savaşlarını kazanabilmek için stratejik kontrollerin çok önemli olduğunu belirteyim. Loncaya katılıp oyunun başladığı ve lonca savaşları ile lonca ünvanı, lonca araştırması ile sayısız ödül ve sanata yeni eğlence katıyorsunuz.

Değişim dolu online RPG oyununda tüm karanlık sırların ortaya çıkmasını sağlıyorsunuz. En büyük savaşçı olarak Guardian Knights RPG oyununu oynamak için ve savaş arenasına katılmak için Guardian Knights APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Dragon Champions Dragon Champions
    İngilizceÜcretsiz105 MB
  • Lunathorn Lunathorn
    İngilizceÜcretsiz99 MB