Grow Castle

Grow Castle

Versiyon/Sürüm1.35.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu41M
ÜreticiRAON GAMES
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Grow Castle - Tower Defense Kale Savunma Oyunu

Grow Castle APK indir, düşman güçlerine karşı kalenizi en iyi şekilde korumaya alacağınız Grow Castle – Tower Defense oyununda koloniler kurup işçi kiralayarak kalenizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz.

Grow Castle – Tower Defense, android işletim sistemli cihazlarda oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Farklı yaş grupları tarafından oynanan oyunda amaç kalenin düşmandan korunmasıdır. Kalenizi korunmak için planlı hareket etmeniz son derece önemlidir.

Grow Castle oyun özellikleri

Grow Castle Android ilerlemeli kale savunma oyununda, Kalenizin farklı bölgelerine askerlerinizi yerleştirmeniz gerekmektedir. Asker yerleştirirken kalenizin konumuna göre hareket etmeniz önemlidir.

Grow Castle APK Android oyununda 100’den fazla karakter bulunmaktadır. Kendiniz için en uygun karakteri seçerken güçlü ve zayıf yönlerini incelemenizde fayda vardır. Kalenizi korurken de karakterinizin özelliklerine göre hareket edebilirsiniz.

Grow Castle – Tower Defense oyununda Kendi kalenizi oluştururken amacınız bölgenizi daha da geliştirmektir. Bol miktarda işçi üretmeniz ve bu sayede altın kazanmanız şarttır. Kazandığınız altınlar sayesinde oyunu daha da geliştirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli localara katılmanız da mümkündür.

Grow Castle android apk indir

Düşman saldırılarına karşı kale savunma oyunu Grow Castle APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

 

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dust Settle 3D – Galaxy Avengers APK Dust Settle 3D – Galaxy Avengers APK
    TürkçeÜcretsiz55.3 MB
  • Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya
    TürkçeÜcretsiz123.5 MB
  • Grow Castle HAKKINDA YORUM YAZIN