Granny Chapter Two

Granny Chapter Two

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm0.8.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi8 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66 MB) iOS indir Android indir APK indir

Granny Chapter Two Android Korku Gerilim Oyunu

Granny Chapter Two Apk indir, en iyi korku ve gerilim oyunu olan Granny Chapter Two Android Apk indirip Granny ikinci bölüm korku oyununu oynayabilirsiniz.

Granny Chapter Two (Apk), Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Android korku oyunudur. En çok indirilen korku oyunları arasında yer alan Granny’nin ikinci bölüm oyunudur.

Korku ve gerilim oyunu olan Granny Chapter Two Android oyununda sesiyle korku veren büyükbabadan kaçmaya çalıştığınız bir oyundur. Granny oyununda ilk bölümünde yer alan hatalar ikinci bölümünde giderilmiştir.

Eğer korku ve gerilim oyunu oynamayı seviyorsanız mutlaka önce serinin ilk oyunu olan Granny indirip oynamalı daha sonra ikinci serisi olan Granny Chapter Two Apk indirip Android cihazlarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.

Korku ve gerilim oyununda büyükanne ve büyükbaba tarafından kilitli tutulduğunuz evden bir an önce çıkıp kurtulmaya çalışıyorsunuz. Büyükannenin kulakları çok hassas olup kaçma anınızda çıkardığınız en küçük seste bile hemen yakalanıyorsunuz. Büyükbabanın kulakları o kadar iyi duymasada asla onunla yüzyüze gelmek istemeyeceksiniz. Kaçarken ses çıkardığınız anlarda dolapların içine veya yatak altlarına saklanarak teklikeyi atlatabilirsiniz.

Granny Chapter Two APK oyununda kilitli tutulduğunuz evden çıkıp kurtulabilmek için tam 5 gününüz bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Lumberwhack Lumberwhack
    İngilizceÜcretsiz39 MB
  • World War Polygon WW2 Shooter World War Polygon WW2 Shooter
    İngilizceÜcretsiz56 MB