Google Play Store (APK) 2019 indir

Google Play Store (APK) 2019 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm11.4.16
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.90
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil Telefon Tablet
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.90) Android indir

Google Play Store Android Mağazası Apk Dosyası

Google Play Store (Apk) indir, 2019 yenilenmiş arayüzüyle karşımıza çıkan Google Play Android oyun ve uygulama mağazasından ücretsiz indirme ve yükleme yapabilirsiniz.

Ücretsiz ve ücretli tüm Android oyunları ve uygulamaları tek bir yerden ulaşabilmeniz için Google tarafından geliştirilen en popüler mobil uygulama mağazasıdır. Sayısız kategori altında yer alan en iyi oyunlara ve uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Google Play (Apk) ile Android cihazınız için ihtiyaç duyduğunuz birçok uygulamayı ücretsiz indir ve ücretsiz yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Android uygulamaları kategorileri arasında en popüler ücretsiz uygulamalar, en iyi ücretsiz seçenekler ve en yüksek hasılat yapanlar kategorisi altında çeşitli oyun ve uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Android mağazasında popüler oyun ve uygulama kategorisinde en popüler ücretsiz uygulamalar, oyunlar kategorisinde en iyi ücretli seçenekler ve yeni çıkan en iyi Android kategorisinden dilediğiniz Android oyun ve uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Google Play Apk 2019‘un en güzel özelliklerinden birisi kullanıcılar için özel olarak seçilmiş uygulamalar ve oyunlar sayesinde sürekli olarak yeni ve en popüler olan içerikleri kolayca keşfedebilirsiniz. Durum böyle olunca yeni ve en popüler olan mobil oyun ve uygulamaları Android cihazlarınıza indirme ve yükleme işlemini yapabilirsiniz.

Google Play Store Apk içerisinde yer alan ücretsiz Android oyunları ve uygulamaları sadece Google Play hesabınız üzerinden yükleme yapabilirsiniz. Google Play mağazasında yer alan tüm oyunlar ve uygulamalar için kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilir ve değerlendirmeleri görüntüleyebilirsiniz. Bu yorumlara göre Android cihazlarınız üzerine indirmek istediğiniz oyun ve uygulama hakkında fikir sahibi olmuş olarak güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

2019 tasarımı ile sade ve kolay kullanışlı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Yeni özelliklerinden birisi olan Android cihaz tanımlama sistemi sayesinde Google Play hesabınıza birden çok cihaz tanımlayabilir ve indirmek istediğiniz uygulamaların ve oyunların Android cihazlarınızla uyumlu olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamalarım menüsü içerisinde Android telefon ve tabletlerinize indirip yüklemiş olduğunuz tüm uygulamaları tek bir yerden görüntüleyebilir ve güncel olmayan oyunları güncelleyebilirsiniz.

Son olarak Android telefon ve tabletlerinize oyun ve uygulama indirip yükleme yapabilmeniz için mutlaka Google Play Store Apk 2019 sürümünü mutlaka indirmeniz gerekiyor. Google Play Apk dosyası tüm Android telefon ve tabletleri desteklemektedir. Apk dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • TutuApp indir TutuApp indir
  ingilizceÜcretsiz6.37 MB
 • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
  İngilizceÜcretsiz1.48 MB
 • Steam Android indir Steam Android indir
  TürkçeÜcretsiz4,8M
 • Epic Games Store Launcher Epic Games Store Launcher
  TürkçeÜcretsiz38 MB
 • Google Play Store (APK) 2019 indir HAKKINDA YORUM YAZIN