Google Play Android

Google Play Android

Versiyon/SürümGoogle Play 6.7.07
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu7.19 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid-Android Tablet-Android 2.2 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.19 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android İçin Google Mağaza Uygulaması

Adroid cihaz kullanan herkesin bildiği ve herhangi bir uygulama indirmek için güvenilir bir yer olan Google Play bir uygulama mağazası olarak hizmet vermektedir. Başlı başına tam bir Andoid cihazlar için hazırlanmş olan  siteyi indireceğiniz uygulama sayesinde mobil cihazlarınıza sevdiğiniz ve ihtiyaç duduğunuz uygulamaları indirme adresidir.

Google Play Android

Google Play Android

Google Play uygulamasnda yüzlerce  kategoriden binlerce uygulamayı ücretli ve ücretsiz olarak  edinebilirsiniz.

Ücreti olarak indireceğiniz uygulamaları Google Play Android üzerinden tanımlayarak, güvenli ve hızlı işlem menuleri ile istediğiniz uygulamalarıda satın alma imkanınız bulunmaktadır.
Google Play üzerinden indireceğiniz uygulamaları araştırırken en çok kullanıan beğenilen yorum yapılan uygulamaların popüler listede görünmesi ve sizlere  tam anlamıyla güven vermektedir.

Kategoriler arasında ister oyun uygulamaları olsun ister, iste szin ihtiyacınız olan uygulama kategorilerinde  sizin işinize en çok faydalı ve oyun seçiminizi kolaylaştıracak uygulamaları  gelen beğeniler sayesinde anlaşılacaktır.

Google Play oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olarak sizlere hizmet vermektedir.İndirmiş olduğunuz uygulamalara sizlerde yorum yapabilir, beğeni ve ya  kötü işaretini vurabilirsiniz.

Google Play sayesinde uygulama seçimleriniz kolaylaşacak  en güvenli uygulamaları indirme fırsatını yakalamış olacaksınız. Uygulamanın özellikleri arasında tabletiniz ve mobil cihaz arasında  uyum olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz.  ve her iki cihazınızda da  indirmiş olduğunuz uygulamaları yedekleme sansınız bulunmaktadır.

Cihazınızın başına birşey gelmesi durumunda yeni cihazınıza bütün uygulamaları tek bir seferde  yükleme şansınız olacaktır. Google Play adroid cihazı kullanan kullanıcıların bütün isteklerini ve ihtiyaçlarını önceden düşünerek  yapmış sizlerin mobil üzerindeki bütün gereksinimlerini  tek uygulamada toplamıştır.bu uygulama  hayatınızı kolaylaştırmak için bir yol olarak ilk adresinizdir.

Google Play Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Akıllı dokunmatik cihazlar için geliştirilmiş en büyük uygulama indirme sitesi olan programı kullandığınız cihaza kurarak kullanabilirsiniz. Uygulama indirebilmek için tek yapmanız gereken gmail adresi açarak google play storeye bağlanıp tüm uygulamalardan faydalanmak olacaktır. Sitenin ne gibi faaliyetler gösterdiği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki ekran fotoğraflarına bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

244 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Getjar Apk Getjar Apk
  İngilizceÜcretsiz1.7 MB
 • F-Droid Apk F-Droid Apk
  İngilizceÜcretsiz3.22 MB
 • AppBrain App Market AppBrain App Market
  İngilizceÜcretsiz
 • İndiroid İndiroid
  TürkçeÜcretsiz829 KB
 • Google Play Android HAKKINDA YORUM YAZIN