Google Go

Google Go

Versiyon/Sürüm2.13
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.7 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google arama Sonuçlarını Daha Hızlı Bulma Android Apk Uygulaması

Google Go apk indir, Google Go daha hızlı sonuçlar için android uygulamadır. Arama motorunuzun hızından memnun olmadığınızda tercih edebileceğiniz başarılı uygulamalardan biridir. Google Go apk Google arama motorunun daha gelişmiş versiyonu olan arama motoru uygulaması, beklentinize cevap verecektir. Hızlı, anlaşılır, düzenli ve basit olan uygulama birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelir.

 İnternette arama yapmak sizin için önemli ise işini hızlı yapan bir arama motoru tercih etmelisiniz. Hem paketinizden çok tüketmeyen hem de aradığınızı hızlıca bulmaya yarayan Google Go bu açıdan avantajlı kabul edilir.

Google Go Özellikler

Android uygulamalar arasında birçok arama motoru uygulaması bulunur. En iyilerden biri olan Google Go uygulamasının Türkçe dil desteği dikkat çeker. Hem Türkçe dil desteğinin bulunması hem de 5MB yer kaplaması uygulamanın tercih edilirliğini arttırır.

Arama sonuçlarını %40’a varan tasarrufla optimize eden uygulama cihazı yormadan, istenilen hızda sonuç sunar.

Google Go İndir

Google Go uygulamasını indirebilmek için android işletimli cep telefonu ya da tablet kullanabilirsiniz. Android işletimli cihazlarınızdan uygulama markete girip uygulamayı aratmanız yeterlidir. Birkaç dakika içinde indirilen uygulama sizden herhangi bir ücret talep etmez.

    Benzer Programlar

  • UC Browser Mini UC Browser Mini
    TürkçeÜcretsiz49.7 MB
  • Tor Browser apk indir Tor Browser apk indir
    TürkçeÜcretsiz60.7 MB