Golden Farm

Golden Farm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.8.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu93M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (93M) iOS indir Android indir

Golden Farm Android iOS Çiftlik Oyunu Oyna

Golden Farm indir, mobilde sürükleyici bir atmosferi ve rengarenk grafiklere sahip olan gerçekci çiftlik deneyimi sunan Android çiftlik simülasyonu oyunudur.

Android ve iPhone iOS çiftlik simülasyon oyunu bizleri gerçekci ve rengarenk bir dünyaya götürerek gerçekci bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oldukça zengin içeriklere sahip olan oyunda tarla ekip biçebiliyor ve ahırımızda hayvan besleyebiliyoruz.

Golden Farm oyunu oynarken beslediğiniz hayvanların etlerinde ve sütünden faydalanabiliyorsunuz. Seviye atlama sisteminin yer aldığı klasik çiftlik simülasyonu oyununda binalar inşa edebiliyor ve mevcut binalarımızında seviyesini yükselterek daha etkili bir hale getirebiliyoruz.

Çiftlik oyunu oynamayı sevenler çiftliklerini özelleştirerek kendi zevkine hitap edebilen bir alan tasarlayabiliyorlar. Dileyen oyuncular Facebook bağlantısı ile arkadaşlarını da Golden Farm Android oyununa dahil ederek komşu olabiliyorlar. Başarılı olan çiftçiler haftalık liderlik puan tablosunda ilk sıralarda yerini alıyorlar.

Oyuncular çiftliklerini süsleyebilir ve hoş bir görünüm için farklı tasarımlar deneyebilirler. Altın, elmas ve daha bir çok madeninde yer aldığı mobil oyunda meyve ağaçları dikebilirsiniz. Sizlerde eğer çiftlik oyunu oynamayı seviyorsanız mutlaka Golden Farm oyunun ücretsiz indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Farming Simulator 19 Farming Simulator 19
    TürkçeÜcretsiz66.00 MB
  • World Truck Driving Simulator World Truck Driving Simulator
    İngilizceÜcretsiz29 MB