Garena Free Fire Apk

Garena Free Fire Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.25.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu393 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (393 MB) iOS indir Android indir APK indir

Garena Free Fire Android Mobil Apk Versiyonu

Garena Free Fire Apk indir, Android Savaş oyunu kategorisinde kullanıcılara sunulan Garena Free Fire Apk’de amacınız elbette hayatta kalmak olmalıdır. Diğer oyuncuları geride bırakarak hayatta kalabilir yani savaşı kazanabilirseniz; oyunu da kazanmış olursunuz. Savaş oyunu oynamayı seviyorsanız; ilgi alanınız bu yöndeyse Garena Free Fire Apk doğru bir tercih olacaktır. Oyundaki savaş maçları 10 dakika sürer. 10 dakikalık maçlar için 49 oyuncu ıssız adaya bırakılırlar. Oyuncular başlangıç noktasını paraşütle seçebilir ve güvenli nokta denen noktada hayatta kalmayı hedeflerler.

Garena Free Fire Apk Özellikleri

Oyunda ıssız adaya bırakıldıktan sonra ucu bucağı olmayan haritada araçları kullanarak, siper alarak hayatta kalmalı; kamuflaj kullanarak diğer oyunculara tuzaklar kurmalı ve ele geçirmelisiniz. Garena Free Fire Oyunu savaş bölgesi son derece orijinaldir ve yüksek görsel kalitesiyle tasarlanmıştır. Alana zaman zaman paraşütle bırakılan teçhizatları ve sandıkları alarak içinden çıkan araçları değerlendirebilirsiniz. Bu sandıklara giderken yoğun bombardıman altında olacağınızı da unutmamalısınız. Oyun içi sesli sohbet ile takım kurmanız halinde arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Oyun kullanıcılara ücretsiz sunulmaktadır ve Türkçe dil desteği mevcuttur.

Garena Free Fire Apk Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek için Play Store’yi ziyaret etmeniz ve arama bölümünden uygulamayı bulmanız yeterli olacaktır. İndirme butonuna basmanızın ardından birkaç saniye sonra uygulama sembolünü ekranınızda görebilirsiniz. Garena Free Fire Android oyunu buradan açarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama içi satın almalarla oyunu keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB