Garanti BBVA Mobil

Garanti BBVA Mobil

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26 MB) iOS indir Android indir

Garanti BBVA Mobil Android İnternet Bankacılığı Uygulaması

Garanti BBVA Mobil indir, android mobil cihazlarınızda Garanti BBVA Mobil ile günlük online bankacılık, ticari ve finansal tüm işlemlerinizi yönetebileceğiniz bankacılık uygulamasıdır.

Garanti BBVA Mobil, günlük ihtiyaçlarınızın yanı sıra tüm finansal ve ticari işlemlerinizi yapabileceğiniz mobil bankacılık uygulamasıdır. Android mobil telefon ve tabletlerinizde bireysel ve kurumsal müşteriler ile KOBİ’lerin istedikleri yerde ve zamanda kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerini mobilden yapabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Mobil Garanti bankası banka yönetimi uygulaması olan Garanti BBVA Mobil sayesinde para transferleri, vergi ve fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Garanti Bankası hesap hareketlerinizi görüntüleme, döviz işlemleri ve varlıklarınızın gelişimini görebilirsiniz. Gelir ve giderleri takip edebileceğiniz gibi gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinden inceleyebilir ve daha birçok bankacılık işlemini Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal Garanti Bankası müşterilerinin yetki-onay tanımları dahilinde Garanti BBVA Mobil’de onaya düşen ticari işlemlerini bildirim yapısı üzerinden görüntüler ve onaylama yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil Android‘i kullanmanız halinde internet bankacılığı parolası yapabilir ve giriş için parola yeterli olacaktır.

    Benzer Programlar

  • N26 The Mobile Bank N26 The Mobile Bank
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • PTT Bank PTT Bank
    TürkçeÜcretsiz25.00 MB