Freedom

Freedom

Versiyon/Sürüm2.0.8
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu4.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Eski Oyun indirme Android Apk Martket Uygulaması

Freedom apk indir, Telefonlarınızda eski oyunları arayıp bulamayanlar için güzel bir android oyun indirme apk uygulamasıdır. Freedom telefonunda sık sık oyun oynayanların en sevdiği uygulamalarının başında gelir. Kişilerin mobil oyunları daha keyifli oynaması ve ilerlemeli oyunlarda hızlı seviye atlayabilmek için alabileceği pek çok oyun içi alım seçeneği mevcuttur. Freedom apk sayesinde bu alımlar için ücret ödemeniz gerekmez.

Freedom apk Android telefonunuza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama için minimum android 2.3 sürümüne sahip bir cihazınızın olması gereklidir. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek aktif hale getirdikten sonra oyunlarda geçerli paraları ya da kaynakları ücretsiz olarak almanız mümkündür. Freedom ayrıca deneme sürümünü deneyerek memnun kaldığınız uygulamaları tam sütüme dönüştürebilirsiniz. Hemen hemen tüm android cihazlarda kullanabileceğiniz uygulamayı yüklemek için cihazınızın rootlu olması da önemlidir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Free Store Free Store
    ingilizceÜcretsiz2.24 MB
  • Appvn Appvn
    ingilizceÜcretsiz22.0 MB
  • Freedom HAKKINDA YORUM YAZIN