Forged Fantasy

Forged Fantasy

Versiyon/Sürüm0.3.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu99M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (99M) iOS indir Android indir

Forged Fantasy Android RPG Aksiyon Oyunu

Forged Fantasy indir, mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz online RPG oyunu bizleri fantastik bir atmosfere götüren Android rol yapma oyunudur.

Hothead Games tarafından geliştirilen Android online rpg oyunu oynanış tarzıyla bizlere Palandis’i hatırlatacaktır. Forged Fantasy Android oyunu mobil platformlar için geliştirilen ve piyasaya yeni sürülen rol yapma oyunudur.

Forged Fantasy oyunu aksiyon dolu yanı bir yana eğlenceli ve bir o kadar da fantastik bir atmosfere götürüyor. Gerçek zamanlı online oyuncular arasında oynayabileceğiniz Forged Fantasy oyununda bizleri fantastik devler karşımıza çıkıyor. Devler düşmanımız ve etksiz hale getirebilmek için mücadele ediyoruz.

Hikaye tabanlı online RPG oyunu olan Android rol yapma oyununa dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla savaşıyorsunuz. Forged Fantasy Android oyunu oyuncularına farklı oyun modları ve farklı misyonlara sahip içerikler sunuyor. Her kahramanın özel yetenekleri ve silahları bulunduğu oyunda PvP savaşlarına katılıyorsunuz.

Eğer bu tarzı rol yapma ve online PvP savaşlarına katılabileceğiniz RPG oyunları arıyorsanız mutlaka Forged Fantasy oyununu Android cihazlarınızı indirmenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Egg Wars Egg Wars
    ingilizceÜcretsiz85.5 MB
  • AFK Arena AFK Arena
    TürkçeÜcretsiz99.9