Football Master 2020

Football Master 2020

Versiyon/Sürüm5.8.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Football Master 2020 Android Futbol Memajerlik Oyunu

Football Master 2020 apk indir, Football Master Dünya’nın en iyi menajerlik oyunu olarak sevilen futbol android uygulamasıdır. Football Master aplikasyonu android işletim sistemli mobil teknolojiler için üretilmiş spor uygulamalarından bir tanesidir. 10 milyondan fazla indirmesi bulunan uygulamanın yapımcılığını GALA Sports firması üstlenmektedir. Football Master kullanıcılar, hayallerindeki favori futbol takımını oluşturarak dünya yöneticileriyle yarışır.

14 Ocak 2017’de piyasaya çıkan uygulama eğlence amaçlı bir yapımdır. 3D grafikleri göz önüne çıkan oyunda, 360 derece bakış açısıyla gerçekçi bir atmosfer yaratılır. Football Master Apk resmi kulüp markalarının da içerisinde bulunduğu aplikasyon oyuncuların kurduğu kulüpleri kişiselleştirmek için kullanılabilir.

Football Master 2020 uygulamasında maç yapılabilen turnuva ve dünya ligleri mevcuttur. Ligler sayesinde hiçbir başarısı olmayan takımlar oyunlar kazanarak şampiyonluğa yükselir. Gerçek futbol becerilerinin kullanıldığı uygulama kullanıcılara kişiselleştirme ve geliştirme seçenekleri de sunar.

    Benzer Programlar

  • PO Sosyal Lig PO Sosyal Lig
    TürkçeÜcretsiz32.1 MB
  • Mobile Soccer League Mobile Soccer League
    TürkçeÜcretsiz46.2 MB