Fire Balls 3D

Fire Balls 3D

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu46M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46M) iOS indir Android indir

Fire Balls 3D Android Kule Yıkma Oyunu

Fire Balls 3D indir, Voodoo’nun yeni oyunu mobil cihazlar için ücretsiz indirilip oynanabilir olan top silahıyla kuleleri yıkma oyununu Android’de oynayabilirsiniz.

Fire Balls 3D Voodoo‘nun yeni oyunu olan top oyununda top silahıyla kuleleri yıkmak için mücadele ediyorsunuz. Ateş toplarıyla kuleleri yıkmaya çalıştığınız Android oyunu oldukça eğlencelidir. Kuleleri yıkarken vaktin nasıl geçtiğini anlayamacağınız oyunu internetsiz oynayabilirsiniz.

Tek dokunuşla oynayabileceğiniz kolay kontrollere sahip olan Fire Balls 3D Android mobil oyununda ilerleme kaydedebilmeniz için top silahınızla kuleye ateş etmeniz gerekiyor. Kuleyi yıkana kadar durmadığınız oyunda kule ile aranızda duran nesneleri yıkmamanız için önümüze birçok engel çıkıyor.

Fire Balls 3D oyunu ilerleyen bölümlerde zorlaşıyor ancak yenilikçi oyun tarzıyla çok seveceğinizi umuyorum. Karşımıza birçok yerde yüksek kuleler çıkacak ve biz yolumuza devam edebilmek için kule engelini kaldırmak için atış yapıyorsunuz. Ancak atış yapmadan önce nesnelerin hareketlerini çok iyi analiz etmeniz gerekiyor. Aksi halde kule yıkılmadan önce topunuz bitecektir.

  Benzer Programlar

 • Cuties Cuties
  İngilizceÜcretsiz65M
 • Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması
  TürkçeÜcretsiz6,5M
 • Knock Balls Oyna Knock Balls Oyna
  TürkçeÜcretsiz59M
 • Paper io 2 Paper io 2
  İngilizceÜcretsiz48M
 • Fire Balls 3D HAKKINDA YORUM YAZIN