Final Fighter

Final Fighter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.50.3.12
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (20M) Android indir

Final Fighter 3D Android Dövüş Oyunu

Final Fighter indir, güçlü dövüşçülere karşı ruh savaşçılarına liderlik ederek dünyayı kurtarmaya çalıştığınız 3D Final Fighter ücretsiz Android dövüş oyunudur.

Final Fighter Android cihazlarınıza ücretsiz indirip güçlü düşmanlarınıza karşı dövüşlere katılacağınız Android dövüş oyunudur. Kaliteli 3D grafik çözünürlüğü ve oynanışı ile en iyi mobil Android dövüş oyunları arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Oyunda 2050 yılına gelinmiş ve bilimsel olarak gelişen insanlığın güçlü P çekirdeği (Eski Şampiyonları ilk Çekirdeği) insan vücudu ile kaynaşmayı sağlaması üzere yeni nesil dövüş oyunudur. Yeni nesil dövüşlerin ortaya çıktığı Final Fighter oyununda yeni bir hibrip süper sınıf doğum yapan ölüm bir deney ortaya çıkıyor. Bunun üzerine güçlü melezler insan ırkına karşı ayakalanıyor ve dünya çapında bir kaos ortaya çıkıyor.

Final Fighter Android uyumlu ücretsiz ve 3D dövüş oyununda ruh savaşçılarına liderlik ediyor ve insan elitlerinden oluşan bir ekip kuruyoruz. Yetenek, cesaret ve gücün birleşimi ile bu ekip dünyayı kötülere karşı ve melez komplolarının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarabilmek için kıyasıya bir mücadele ortaya koyuyor. Final Fighter oyununda katılacağınız dövüşler insanlığın yeni bir küresel terörizm çağıyla karşı karşıa kalmasına sebep oluyor.

Hayal gücünüzün sınırlarını aşabileceğiniz Final Fighter oyununda kendinizi gerçeküstü bir dünyaya bırakıyorsunuz. Klasik arcade oyun moduda bulunan oyunda daha önce hiç olmadığı kadar aksiyon dolu ateşli dövüş mücadelelerinde yerinizi alıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Plants Vs. Zombies Free Apk Plants Vs. Zombies Free Apk
    TürkçeÜcretsiz65.00 MB
  • Shadow Fight 2 Apk indir Shadow Fight 2 Apk indir
    ingilizceÜcretsiz86.1 MB