maltepe escort

Fighting Manager 2019

Fighting Manager 2019

Versiyon/Sürüm1.1.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Eylül 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Fighting Manager 2019 Android Dövüş Müdürü Oyunu

Fighting Manager 2019 Apk indir, Fighting Manager 2019 Android Apk’sini indirip dövüş müdürü oyununda dövüş sanatları için kendi dövüş salonunuzu kurabilirsiniz.

Fighting Manager 2019 (APK), kendi dövüş salonunu kurmak ve burada en iyi dövüşçüleri yetiştirmek niyetinde olanlar için yardımcı bir uygulamadır. Oyun uygulaması olarak son derece popüler olan Dövüş Müdürü oyunu 2019, yen bir oyun olmasına karşın binlerce kişi tarafından indirilmiştir. Bu kadar sık indirilmesinin nedeni ise hem kaliteli hem de eğlenceli olmasındandır.

Fighting Manager 2019 oyununda dövüş oyunlarına karşı ilginiz varsa bu oyun uygulaması ile hem dövüşmek hem de dövüşçü yetiştirmek mümkün olacaktır. Birkaç dakikanızı geçirdikten sonra oyunun tam size göre ve heyecan verici olduğunu görebilirsiniz.

Fighting Manager 2019 Apk İndir

Fighting Manager 2019 Apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Android işletime sahip cep telefonlarında çok fazla yer kaplamadan, çok da büyük oranda enerji tüketimi söz konusu olmadan bu uygulamayı indirebilmeniz mümkündür. Bu açıdan telefonda da tablette de çok yer kaplamayacak başarılı bir uygulama olduğundan emin olabilirsiniz.

Dövüş sanatları oyununda istediğiniz gibi oynayabilmek için kısaca bilmeniz ve özelliklerini öğrenmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Bu bakımdan zaman kaybetmeden usta bir menajer, müdür olmak için Dövüş Müdürü 2019 oyunu indirip kolları sıvayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Egg Wars Egg Wars
    ingilizceÜcretsiz85.5 MB
  • AFK Arena AFK Arena
    TürkçeÜcretsiz99.9