Fachat

Fachat

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Fachat Yeni Arkadaşlık Görüntülü Sohbet Apk Uygulaması

Fachat apk indir, Fachat yeni arkadaşlıklar kurmak istediğinizde tercih edebileceğiniz android mobil sohbet uygulamasıdır. Fachat son dönemlerin en çok tercih edilen sohbet uygulamalarında bulunan her özellik Fachat uygulamasında mevcuttur. Fachat apk güvenli, hızlı ve profesyonel uygulamayla sohbet etmek isterseniz Fachat kullanıcısı olabilirsiniz. Sohbet uygulaması olarak binlerce kişinin favorileri arasında yer alır.

Fachat: Yabancılarla Çevrim İçi Video Sohbeti Özellikleri

Fachat apk, android uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Piyasada pek çok benzeri olsa da bu uygulamanın tercih edilmesini sağlayan ana unsur içeriğidir. İnternete bağlı olduğunuz her an kullanabildiğiniz sohbet uygulamasında, video üzerinden konuşursunuz. Görüntülü konuşmak istediğiniz zaman hızlıca bağlantı sağlayıp dilediğiniz kullanıcıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yalnızca video üzerinden konuşma içermeyen uygulama aynı zamanda mesajlaşma şansı da tanır.

Fachat: Yabancılarla Çevrim İçi Video Sohbeti Kullan

Fachat, yabancılarla sohbet etme şansı tanıdığı için gelişimsel olarak da tercih edilir. Dil konusunda kendini geliştirmek isteyen kişiler, Fachat ile aradıkları sohbet ortamını bulabilirler. Bu noktada akla doğrudan gizlilik politikası gelebilir. Uygulamada gizliliği ihlal eden hiçbir nokta yoktur. Kişisel bilgiler, gönderilen fotoğraflar, mesajlar, dosya ve belgeler üst düzey gizlilik politikası sayesinde korunur.

    Benzer Programlar

  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB
  • Pinalove Pinalove
    ingilizceÜcretsiz38.6 MB