Eco City

Eco City

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.259
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (81M) iOS indir Android indir

Eco City Android Şehir Kurma ve Çiftlik Oyunu

Eco City indir, mobil platformlara ücretsiz indirip şehir kurma oyunudur. Eco City Simülasyon çiftçilik işleri yap, tarım ve hayvancılık çiftlikleride yaparak para kazanabileceğiniz Android simülasyon oyunudur.

Eco City Android oyununda etkileyici ses efektleri ve grafik çözünürlüğü ile oyuncuları dikkatini çeken Android simülasyon oyunudur. Çevre dostu bir şehir kurabileceğiniz ve çiftlik işleri yaparak para kazanabileceğiniz bir oyundur.

Her iki mobil platformada ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Eco City oyununda yeşil bir çevre oluşturmak ve organik gıdalara üreterek doğal yaşamı destekliyoruz. İnsanlara GDO’suz tohumlara ekerek sağlık sebze ve meyve yetiştiriciliği yapıyorsunuz. İnek çiftlikleri kurup organik süt ürünleri üretiyoruz.

Eco City simülasyon oyununda ayrıca şehirdeki binaları ve iş yerlerini düzenleyerek şehri istediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Oyunda onlarca farklı görevin yer aldığı sıradışı şehir inşa edebileceğiniz farklı bir Android simülasyon oyunudur. Simülasyon oyunu bizlere hayalimizdeki şehri kurabilmek için eşsiz bir simülasyon oyun deneyimi sunuyor.

Çok geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Eco City ile sıfırsdan bir kent inşa ederek şehire istediğiniz binayı kurabiliyorsunuz. Şehrin tüm yönetimi size ait olan oyunda size verilen görevleri tamamlayarak para kazanabilir ve şehri düzenlemek için uğraşıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Farming Simulator 19 Farming Simulator 19
    TürkçeÜcretsiz66.00 MB
  • World Truck Driving Simulator World Truck Driving Simulator
    İngilizceÜcretsiz29 MB