Drift Max City

Drift Max City

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.66
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu75 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi8 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (75 MB) iOS indir Android indir APK indir

Drift Max City Şehirde Araba Sürme Android Yarış Oyunu

Drift Max City APK indir, şehirde araba sürme yarış oyunu Drift Max City APK Android oyunu ile şehirde yarış yaparken drift ve yanlama yaparak ilerliyorsunuz.

Drift Max City (APK), Türk oyun geliştirici olan Tiramisu tarafından geliştirilmiş başarılı bir yarış oyunudur. Şehirde araba sürme ve yarış oyunu ile drift yapabilir ve yanlama üzerine kurulu bir yarış oyunudur.

Oyuna başlamadan aracımızı seçiyoruz ve farklı yarış pistlerinde belli bir tur sayısını yanlayarak tamamlamaya çalışıyoruz. Şehirde araba sürme yarış oyunu olan Drift Max City Android oyununda ne kadar hızlı ve uzun drift yapabilirsek o kadar yüksek para kazanıyorsunuz. Drift yaparken yol kenarlarına ne kadar yakın olursak o kadar fazla puan ve altın kazanıyorsunuz.

Drift Max City APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip 7 farklı yarış arabasından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz yarış arabalarına modifiye yapabilirsiniz. Araç modellemeleri ve kaliteli grafikleri dikkat çeken bir oyundur. Oyun pistleri hem gece hemde gündüz yarış yapabilmeye uygundur.

    Benzer Programlar

  • Race Max Race Max
    İngilizceÜcretsiz48 MB
  • Draw Race Draw Race
    İngilizceÜcretsiz45 MB