Drift Max City

Drift Max City

Versiyon/Sürüm2.76
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Drift Max City Şehirde Araba Sürme Android Yarış Oyunu

Drift Max City APK indir, şehirde araba sürme yarış oyunu Drift Max City APK Android oyunu ile şehirde yarış yaparken drift ve yanlama yaparak ilerliyorsunuz.

Drift Max City (APK), Türk oyun geliştirici olan Tiramisu tarafından geliştirilmiş başarılı bir yarış oyunudur. Şehirde araba sürme ve yarış oyunu ile drift yapabilir ve yanlama üzerine kurulu bir yarış oyunudur.

Oyuna başlamadan aracımızı seçiyoruz ve farklı yarış pistlerinde belli bir tur sayısını yanlayarak tamamlamaya çalışıyoruz. Şehirde araba sürme yarış oyunu olan Drift Max City Android oyununda ne kadar hızlı ve uzun drift yapabilirsek o kadar yüksek para kazanıyorsunuz. Drift yaparken yol kenarlarına ne kadar yakın olursak o kadar fazla puan ve altın kazanıyorsunuz.

Drift Max City APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip 7 farklı yarış arabasından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz yarış arabalarına modifiye yapabilirsiniz. Araç modellemeleri ve kaliteli grafikleri dikkat çeken bir oyundur. Oyun pistleri hem gece hemde gündüz yarış yapabilmeye uygundur.

    Benzer Programlar

  • Real Car Parking 2 – Driving School 2020 Real Car Parking 2 – Driving School 2020
    ingilizceÜcretsiz378.7 MB
  • Ultimate Car Driving Simulator apk indir Ultimate Car Driving Simulator apk indir
    ingilizceÜcretsiz95.1 MB