Draw Race

Draw Race

Versiyon/Sürüm3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Draw Race Android VOODOO Yarış Oyunu

Draw Race APK indir, VOODOO tarafından geliştirilen mobil ve Android cihazlara Draw Race APK’sini indirip oynayabileceğiniz araba çiz ve yarışlara katılma oyunudur.

Draw Race (APK), daha önce hiç bu tarz bir yarış oyunu oynadığınız düşünmediğim VOODOO tarafından geliştirilen mobil yarış oyunudur. Kendi arabanı çizip yarışlara katıldığınız bir Android yarış oyunudur.

Herhangi bir kendi tarzınızı yansıtan bir araba çiz ve yol boyu kullanabileceğiniz bir araba tasarımı ortaya koyarak yarışlara katılın. Yol üzerindeki engellere takıldığınızda başka bir araba çizerek oyuna devam edebilirsiniz.

Draw Race Android oyununda ekranı kaydır ve arabanız için bir rota çizerek bir yarış arabası oluşturup bu oluşturduğunuz yarış arabanızı sürebilirsiniz. Draw Race VOODOO oyununda farklı haritalarda yarışlara katıldığınız oyunda çok sayıda rakip ve yarış haritalarında harika bir yarış ortaya çıkartabilirsiniz.

Draw Race VOODOO oyununu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirmek için APK butonundan Draw Race APK‘sini indir diyerek indirebilirsiniz. Sonsuza giden bu Draw Race Android yarış oyununda yeni araçlar ve rota çizerek yolunuzu belirleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Real Car Parking 2 – Driving School 2020 Real Car Parking 2 – Driving School 2020
    ingilizceÜcretsiz378.7 MB
  • Ultimate Car Driving Simulator apk indir Ultimate Car Driving Simulator apk indir
    ingilizceÜcretsiz95.1 MB