Dragon Manila Legends

Dragon Manila Legends

Versiyon/Sürüm6.3.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiGameloft SE
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Ejderha Savaşları Simülasyon Apk Oyunu

Dragon Manila Legends – Ejderha Simülasyon oyunu ejderhaların savaşı üzerine kurulu bir oyundur. Oyun içerisinde bölümler ilerledikçe ejderhaları geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde inşası yapılacak alanlar mevcuttur. Yeni kentler oluşturarak, oyunu geliştirebilirsiniz. Bu inşaları da tamamlayabileceğiniz oyun, 2D görüntüsüne sahiptir.

Android tablet ya da cep telefonlarınıza indirebileceğiniz oyuna, ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde farklı tarzdaki ejderhalar bulunmaktadır. Bu farklı türdeki ejderhaları çiftleştirerek, daha da çeşitlendirebilirsiniz. Bu oyun içerisindeki amacınız; geliştirmiş olduğunuz ejderhalar ile rakiplerinizi yenmektir. Ses kalitesinin de oldukça iyi olduğu oyun, macera oyunlarını seven kişiler için özellikle tercih edilmektedir. Yumurtalar içerisindeki ejderhaları büyütebilir ve onları eğiterek savaşlara hazırlayabilirsiniz.

Dragon Manila Legends indir Ejderha Simülasyon Apk indir

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Land Dragon Land
    TürkçeÜcretsiz57.8 MB
  • Critical Action : Gun Strike Ops – Shooting Game APK Critical Action : Gun Strike Ops – Shooting Game APK
    ingilizceÜcretsiz57.9 MB
  • Dragon Manila Legends HAKKINDA YORUM YAZIN