Dragon Land

Dragon Land

Versiyon/Sürüm3.2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu57.8 MB
ÜreticiSocialpoint
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Dragon Land Ejderha ilerleme Oyunu

Dragon Land apk oyunu; kontrolü sizde olan ejderhalar ile bölümlerde bulunan engelleri geçmeniz gereken bir macera oyunudur. Düşmanlarınızı yok ederek, diğer bölüme geçebilirsiniz. Bölümlerin giderek zorlaştığı oyundaki görüntü kalitesi de oyuncu açısından, oyunu tercih edilebilir kılmaktadır.

Dragon Land apk oyunu android cep telefon ya da tabletlerinize indirebileceğiniz oyun, ses kalitesi olarak da oldukça iyidir. Ejderhalarınızın özel yetenekleri vardır ve bu yetenekler bölümler ilerledikçe daha da gelişecektir. Karmaşık etaplar, zorlu düşmanlar ve fazlasıyla heyecan için, oyunu ücretsiz olarak indirerek, oynamaya başlayabilirsiniz.

Yeni ejderhalar satın alabileceğiniz oyunda, bölümler ilerledikçe ejderhalarınızın farklı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Oyunda hem tek oyuncu hem de çok oyuncu modu bulunmaktadır. Bu sayede oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Dragon Land Apk Android Oyunu Tanıtımı


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Manila Legends Dragon Manila Legends
    ingilizceÜcretsiz
  • Critical Action : Gun Strike Ops – Shooting Game APK Critical Action : Gun Strike Ops – Shooting Game APK
    ingilizceÜcretsiz57.9 MB
  • Dragon Land HAKKINDA YORUM YAZIN