Diyanet Hafız

Diyanet Hafız

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16M) iOS indir Android indir

Diyanet Hafız Android Kuran Öğrenme Uygulaması

Diyanet Hafız indir, mobilde Kur’an-ı Kerim’in tüm surelerini, ayetlerini ve mealini sesli dinleyerek öğrenebileceğiniz Android diyanet Kur’an uygulamasıdır.

Kur’ân-ı Kerîm’i ezberleme uygulaması sayesinde hafız olmak isteyenler için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Kur’ân-ı Kerîm uygulamasıdır. Tüm sureleri açıklayıcı bir şekilde sure sure, cüz cüz ve istediğiniz ayeti sesli dinleyebileceğiniz Kur’ân-ı Kerîm uygulamasıdır.

Diyanet Hafız uygulaması kullanımı kolay ve işlevsel özellikleriyle kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Sesli dinleme özelliğinin yanı sıra Diyanet Hafız uygulaması farklı Kur’ân-ı Kerîm okuma, ezberleme ve sesli dinleme gibi özelliklerde sunmaktadır. Ezberlediğiniz yeri kaybetmemek için bölüm bölüm kaydetme işlemi yapabilirsiniz.

Android ve mobil cihazlarınıza ücretsiz indirip Kur’ân-ı Kerîm’i Diyanet hafız uygulaması sayesinde kolaylıkla öğrenebilir ve ezberleyebilirsiniz. Diyanet Kur’ân uygulamalarına büyük önem veriyor ve hafızlar için hazırladığı bu uygulamada hafız olmak isteyenlerin çok işine yarayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz9.63 MB
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60