Diablo Immortal

Diablo Immortal

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre
ÜreticiBlizzard Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi10 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre) Android indir

Diablo Immortal Android Rol Yapma Oyunu

Diablo Immortal indir, mobil için Blizzard’ın geliştirdiği ikonik Diablo karakterlerinin bulunduğu Android için en gerçekci ve en iyi MMORPG rol yapma oyunudur.

Diablo oyununu yıllardır mobil platformlarda oynamak için bekleyen oyuncuları için geliştirilen en iyi Android MMORPG diablo oyunudur. Diablo karakterleriyle oynayacağınız oyunda barbar, haçlı iblis avcısı, keşiş, sihirbaz ve büyücü karakterleri bulunmaktadır.

Diablo Immortal oyununda tam tamına 6 ikonik Diablo karakter sınıfı arasından kendinize bir karakter seçerek oyuna başlıyorsunuz. Rol yapma oyununun hikayesi sürekli değişiyor, yeni karakter sınıfları çıkıyor ve yeni görevleri tamamlamak için rakiplerinizle amansız bir savaşa katılıyorsunuz. Oyunda yaşayan, nefes alan, sürekli gelişen ve yenilenen savaşçı karakterleri oyunda bizlere eşlik ediyor. Bu karakterlerle keşfe çıkma, dinamik etkinliklere katılma ve şeytani kölelerle zindanları yağmalama gibi birçok heyecan verici tehlikeli görevlere ve aksiyonlara katılıyorsunuz.

Oyunda bulunan Zoltun Kulle Kütüphanesi’den Wortham kasabasına ve Bilefe adasında Sanctuary’nin şimdiye kadar keşfedilmemiş mekanlarını keşfetmeye hazırlanın. Diablo Immortal Android oyununun yeni bölümü ve Diablo II: Lord of Destrution”ın sonu ve Diablo 3’ün başlangıcı arasında geçen hikayesi bulunuyor. Rol yapma oyununda kutsal alanın işgaline öncülük eden Herald of Terror (Skarn olarak bilinen) yeni bir şeytani ordu kuruyor. Buna karşılık Diablo’nun en güçlüsü olan Skran ile birlikte Worldstone parçalarını bir araya getireren yeniden Diablo’yu diriltme çalışıyoruz.

Konsol kalitesinde grafikler, animasyonlar, görsel efektleri ve ikonik ses kalitesinde son derece özelliştirebilir Diablo karakterleriyle eşsiz bir MMORPG oyun deneyimi yaşıyoruz. Karanlık gotik fantastik bir dünyaya götüren MMORPG oyunu şuan ilk olarak Android platformlara indirilebilir durumdadır.

10 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Epic Seven Epic Seven
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Towar io Towar io
  İngilizceÜcretsiz28M
 • Brawl Lords Brawl Lords
  İngilizceÜcretsiz79M
 • Survival City Survival City
  TürkçeÜcretsiz59M
 • Diablo Immortal HAKKINDA YORUM YAZIN