Deer Hunter 2018 Apk

Deer Hunter 2018 Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (82M) iOS indir Android indir APK indir

Deer Hunter 2018 En iyi Android Avcılık Oyunu

Deer Hunter 2018 apk indir, gerçekci görsel çizgileri ve kaliteli oynanış dinamikleriyle mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi ve ücretsiz Android avcılık avlama oyunudur.

Deer Hunter 2018 Apk sürümünü mobil Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi ve ücretsiz Android avcılık oyunudur. Kaliteli grafiği, içerikleri, oynanış kontrolleri ve görsel çizgileriyle dikkat çeken mobil avcılık oyunudur.

Deer Hunter 2018 oyununda ormanda ilerleyerek geyik avına çıkıyorsunuz. Çeşitli sniper av silahlarıyla avcılık yapacaksınız. Avcılık oyunu Alaska ve Zimbabve’ye dünya genelinde avlanmaya çıkıyorsunuz. Deer Hunter online oynayabileceğiniz oyun tamamıyla vahşi yaşamın hüküm sürdüğü ormanlık alanlarda geçmektedir. Büyüleyici ve gizemli sessiz ormanlık alanlarında avcılık yapacağınız oyunda sayısız vahşi hayvanlarında bulunduğunu belirtebilirim. Online oyuncular arasında en iyi sıralamada yerini alabilmek için en çok hayvanı vurmaya çalışarak en iyi puanı almaya çalışın.

Oyun içerisinde av tüfeği, keskin nişancı (sniper) tüfeği, zıpkın, tabanca, ok ve daha nice silahla önümüze çıkan hayvanları avlıyoruz. Deer Hunter 2018 apk oyununda karşınıza çıkan avları tek atışla indirmeniz gerekiyor. Avlanma sırasında atışı kaçırdığınız anda ikinci bir deneme şansınız bulunmuyor. Çünkü hayvanlar ürküp sürü halinde av alanındaki bölgeyi terk ediyor. Bu yüzden tek atışla avınızı indirmeye çalışın.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB