DEAD WARFARE Zombie

DEAD WARFARE Zombie

Versiyon/Sürüm2.11.16.23
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu125.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

DEAD WARFARE Zombie Android Fantastik Zombi Öldürme Savaş Oyunu

DEAD WARFARE Zombie apk indir, Zombilerin sahnede olduğu oyunlardan biri olan DEAD WARFARE Zombie Apk ile heyecanı doruklarda yaşayabilirsiniz. Zombilere karşı mücadele vereceğiniz aksiyon oyununda çeşitli hilelerden faydalanabiliyorsunuz. DEAD WARFARE Zombie Apk para hilesi için çeşitli yerlere göz atabilirsiniz. Oyunda hayatta kalan, zombi olmayan diğer insanları toparlamanız gerekiyor. DEAD WARFARE Zombie para hilesi ile çeşitli araçlar, özellikler edinerek bu işi daha kolay hale getirebilirsiniz.

DEAD WARFARE Zombie Apk Özellikleri

Oyunda zombileri yok edebilmeniz için çeşitli silahlar bulunuyor. Gerçekçi ve kaliteli 3D karakterleri, gerçeklik hissi veren mekanlar ile oyunu daha keyifli oynayabilirsiniz. Mücadelenizi başarıyla sonlandırmak için tedarikler ve silahlar bulup kullanmanız gerekiyor. Kazazedeleri kurtarmak için dünyayı dolaşmanız ve zombilerle savaşmalısınız. Oyunun animasyon efektleri de oldukça etkileyicidir. Oyunda karakterler özel yeteneklerine göre sınıflandırılmıştır. Karakteriniz ve silahınız doğruysa zombileri daha hızlı öldürebilirsiniz.

Zombi öldürme oyunu internet bağlantısıyla PvP olarak oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için Play Store uygulama marketini kullanabilirsiniz. Cihaz sürümünüz 4.3 ve üzeriyse sorunsuz olarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB