Dancing Ballz

Dancing Ballz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36M) iOS indir Android indir

Dancing Ballz Android Müzik Oyunu

Dancing Ballz indir, mobilde oynarken müzik platformu üzerinde müzik eşliğinde ilermeye çalıştığınız çok eğlenceli ve ücretsiz bir Android müzik çizgisi oyunudur.

Oyun bizlere platform üzerinde ilerlerken müzik eşliğinde keyifli zamanlar sunuyor. Android cihazın ekranında bulunan yuvarlak cisime yön vererek oynadığınız müzik çizgisi oyunudur.

Dancing Ballz oyununda müzik çizgilerini takip ederek yuvarlak cisimi sağa ve sola dönebilecek şekilde ilerlemeye çalıştığınız bir platform yer alıyor. Farklı içeriklere ve temalara sahip olan oyunu oynarken hem hareketli hem de eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Amanotes tarafından mobil platformlar için geliştirilen ücretsiz oyun oldukça tatmin edici bir oynanış tarzı bulunmaktadır. Dancing Ballz Android oyunu içerisinde 40’dan fazla müzik sesinin yer aldığı ve bunun yanı sıra ses frekansı değiştikçe platformunda değişiklik gösterdiği bir oyundur.

Oyun gittikçe zorlaşıyor ve sadece ekrana dokunarak oynuyorsunuz. Dancing Ballz oyununu her yaştan insanın oynayabileceğiniz tarzda geliştirilmiştir.

    Benzer Programlar

  • Lark Player Lark Player
    İngilizceÜcretsiz7.0 MB
  • jetAudio HD Music Player jetAudio HD Music Player
    TürkçeÜcretsiz17M