Cwm Recovery

Cwm Recovery

Versiyon/Sürüm1.02
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Cihazlar için Yedek Alma Apk Uygulaması

Cwm Recovery apk indir, Cwm Recovery android cihazlarda sıklıkla kullanılan yedekleme yedek alma uygulamasıdır. Yalnızca rootlu cihazlarda kullanılabilen uygulamanın çalışabilmesi için telefonunuzun 4.4 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Cwm Recovery Apk uygulaması ile telefonunuzun istediğiniz zamanki haline dönmesini mümkün kılan uygulama, zaman içerisinde telefonunuzda yaşayabileceğiniz sorunlara karşı çözüm oluşturur.

Sıfır haldeki telefonunuza yüklemek istediğiniz uygulamaları kurduktan sonra alacağınız yedek, istediğiniz zaman telefonunuzu yedeklemenizi sağlarken sürekli kullandığınız uygulamaları tekrar yüklemenize gerek bırakmaz. Cwm Recovery ayrıca mobil cihazınızda yapacağınız önemli bir değişiklik öncesinde de uygulamayı kullanarak kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Cwm Recovery uygulamasını kullanmadan önce uygulamanın telefonunuzla uyumlu olup olmadığını kontrol ettikten sonra android yedek alma işleminizi yapmanız önemlidir. Ayrıca uygulamanın başlangıcında verilen yönergeleri takip etmeniz doğru kullanım için şarttır.

Cwm Recovery Android Cihaz Yedek Alma Uygulaması

    Benzer Programlar

  • Apk Editor Pro Apk Editor Pro
    ingilizceÜcretsiz6.7 MB
  • Android Studio Android Studio
    ingilizceÜcretsiz23.2 MB