Crowd City

Crowd City

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (82M) iOS indir Android indir APK indir

Crowd City Android İlerlemeli Voodoo Oyunu

Crowd City apk indir, basit grafiklere sahip olan Voodo’nun mobil Android platformlar için geliştirdiği online Android beceri oyunudur.

Crowd City Android, basit grafiklere sahip olan bağımlılık yapıcı etkisiyle oyuncuları ekran başına kilitleyen Voodoo online Android oyunudur. Şehrin en büyük kalabalığı olabilmek için mücadele ettiğiniz simülasyon tarzı bir beceri zeka oyunudur.

Crowd City oyununda sokakları gezerek topluluğunuzu en büğüyü yapmaya çalışıyorsunuz. Crowd City Voodoo tarafından geliştirilen popüler online beceri oyunları arasında yer almaktadır. Crowd City oyununa dışarıdan baktığınızda saçma gibi görünüyor olabilir ancak online Android oyununu oynamaya başlayınca bırakamayacağınızı söyleyebilirim.

Eğlenceli zaman geçirmek için iyi bir senaryosu olan Crowd City Voodoo mobil oyununda şehri dolaşarak kendi renginizde olanları toplayarak topluluğunuza katıyorsunuz. Şehrin en kalabalık topluluğu olabilmek adına çabaladığınız oyunda garip görünümlü karakterleri kendi safınıza çekmek için yanlarına yaklaşmanız yeterli olacaktır. Ancak Crowd City Android online oyununda tüm şehri hızlı bir şekilde gezmeniz gerekiyor çünkü zamana karşı oynuyorsunuz.

Süre zamanlı olan online Android oyunu Crowd City Voodoo tarafından geliştirilen ücretsiz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Sweet Fruit Candy Apk Sweet Fruit Candy Apk
    ingilizceÜcretsiz33.1 MB
  • Roll the Ball Slide Puzzle Roll the Ball Slide Puzzle
    TürkçeÜcretsiz28.0 MB