Crazy Taxi City Rush

Crazy Taxi City Rush

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.7.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66.3 M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66.3 M) iOS indir Android indir

Crazy Taxi City Rush Android Taksicilik Oyunu

Crazy Taxi City Rush apk indir, SEGA tarafından mobil platformlar için geliştirilen ve ücretsiz indirip yarış yapabileceğiniz Android taksi sürme taksicilik oyunudur.

Crazy Taxi City Rush Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz yarış oyunudur. Crazy Taxi: City Rush’da taksinin koltuğuna oturarak yolcularınızı gitmek istedikleri yere zamanında ulaştırmanız gerekiyor.

Aldığınız müşterileri gitmek istedikleri yere en kısa zamanda ulaştırmaya çalıştığınız Android taksi oyunudur. Size verilen zaman içerisinde zaman karşı yarışıyor ve önünüze çıkan yüksek rampalardan uçarak puan topluyorsunuz. Şehir içinde bulunan trafikte ve keskin virajlarda aksiyon dolu heyecanlar yaşıyorsunuz.

Crazy Taxi City Rush oyununda trafikteki araçlara çarpmadan ilerlemeniz gerekmektedir. Taksiniz ile ne kadar yavaş gider ve yolcuları zamanında gitmek istedikleri yere ulaştıramazsanız az para kazanıyorsunuz. Ayrıca yol üzerinde bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz.

Bir tür yarış oyunu olan Crazy Taxi City Rush apk Android oyununda tek amacınız yoldan oyuncuları toplayıp gitmek istedikleri yere en kısa zamanda ulaştırmaya çalışmak olacaktır.

    Benzer Programlar

  • F1 Manager F1 Manager
    TürkçeÜcretsiz48 MB
  • Zombie Hill Racing – Earn To Climb Zombie Hill Racing – Earn To Climb
    İngilizceÜcretsiz24 MB